niečo málo o našej firme

osobný prístup je základom všetkého

Značka REAL21 facility vznikla v roku 2021 za účelom naplniť požiadavky našich klientov po vyššej nadštandartnej úrovni správy nehnuteľnosti. REAL21 realitná kancelária pôsobí na trhu od roku 2008 a má viac ako 1000 spokojných klientov a rovnaké množstvo zobchodovaných nehnuteľností.

V rámci realitných služieb od roku 2010 poskytujeme aj komplexné služby v oblasti správy bytových domov a nehnuteľností, kde v súčastnosti spravujeme 350 bytov. Sme členom ZLSBD ( združenie pre lepšiu správu bytov a domov ). Ponúkame modernú správu bytových domov, právny servis.

Naši klienti však prejavujú zaujem aj o služby spojené s ďalším prenájmom nehnuteľností a preto sme začali poskytovať komplexné služby prenájmov aj v turistickom ruchu. Zameriavame sa na luxusné nehnuteľnosti vo vychytených lokalitách. 

V čom sme iní?

REAL21 ako značka patriaca pod firmu Invest-consult, s.r.o. ponúka v spolupráci s REAL21 facility a REAL21 Development, s.r.o. komplexné služby pre developerov, či investorov.

Počnúc predajným marketingom pre konkrétny projekt, následne komplexným projektovým manažmentom pre realizáciu projektu, až po správu predávaných nehnuteľností.

Vzhľadom nato, že naše firmy ponúkajú komplexne všetky tieto služby vieme pre developerov a investorov nastaviť najvýhodnejšie podmienky a ceny na tieto činnosti. Ide o zaujímavé spojenie predajného marketingu, realizačného poradenstva a komplexnej správy nehnuteľností v jednom balíku.

V roku 2022 sme založili firmu REAL facility services, d.o.o., ktorá sa zameriava špeciálne na vyššiu formu správy rekreačných nehnuteľností v Chorvátsku. Našim cieľom je poskytnúť komplexné služby prevádzky rekreačných objektov určených na prenájom najmä pre slovenských a českých majiteľov.